Made in Germany
CZ SK

EUROBEN - krmivo pro psy  

Značka EUROBEN  

O nás

EUROBEN v Čec​hách

Na trhu krmiv v České republice a na Slovensku působíme již téměř 20 let. Za tu doby jsme získali bohaté odborné a obchodní zkušenosti, které úspěšně využíváme po celou naší historii. Naše začátky sahají už do roku 1996, kdy jsme navázali první kontakty s německým výrobcem krmiv pro domácí zvířata a začali se seznamovat s poctivou kvalitou bavorských produktů. Naše importní činnost započala již v roce 1997 a v roce 1998 byla za účelem importu a distribuce krmiv založena obchodní společnost EUROBEN, s.r.o. se sídlem v Teplicích. Již brzy po založení naše mladá firma získala výhradní obchodní zastoupení bavorské firmy Interquell GmbH v České republice a od roku 2001 také na Slovensku. A dodnes jsme dlouholetým a jediným výhradním dovozcem krmiv Happy Dog a Happy Cat. V době vstupu na náš trh to vůbec nebyla lehká role. Šíření osvěty a propagace zdravé moderní výživy zvířat a prosazování poctivé bavorské kvality, svědomité filozofie výroby a špičkové kvality finálních produktů, to vše stálo hodně trpělivosti a mnoho úsilí. A právě díky vysoké kvalitě dodávaných krmiv, ale také díky naší pohotové distribuci, stabilní cenové politice, profesionálnímu chovatelskému servisu a odbornému veterinárnímu poradenství, jsme dokázali krmiva Happy Dog a Happy Cat na našem trhu prosadit.

Naše úspěšná spolupráce s firmou Interquell nyní dospěla do další etapy, kdy pro nás německý výrobce začal produkovat naší vlastní značku krmiv EUROBEN. Exklusivně pro Vás! Pouze pro české a slovenské chovatele.

Krmiva EUROBEN vychází z úspěšné chovatelské řady krmiv Happy Dog Profi-Line. Naše receptury suchých kompletních PREMIUM krmiv EUROBEN byly na základě našich požadavků výrobcem upraveny a optimalizovány. Naše nová krmiva jsou navíc obohacena o přídavky biologicky účinných živin. Tak, aby splňovala nejen běžné potřeby majitelů rodinných psů, ale také především zvýšené nároky profesionálních kynologů, chovatelů a také aktivních sportovců. Přitom nepodléháme módním trendům a komerčním tlakům v objevování staronových forem metod krmení. Opět sázíme na léty osvědčenou formu suchých extrudovaných kompletních krmiv, na poctivou kvalitu vstupních surovin a na výbornou stravitelnost a chutnost finálních produktů.

Krmte zdravě, krmte rozumně!

Věříme, že i naše nová krmiva EUROBEN uspokojí Vaše vysoké požadavky na kvalitu a že si je oblíbíte, stejně jako jste si oblíbili poctivá krmiva Happy Dog.

Věříme, že i Vy patříte, nebo již brzy budete patřit, mezi naše spokojené zákazníky.

Váš EUROBEN tým

 


Výhradní distributor krmiv EUROBEN v České republice a na Slovensku:

EUROBEN, s.r.o.
Slavojova 579/9
128 00 Praha 2 - Nusle
Česká republika

mobil:    +420 737 245661
e-mail:   info@euroben.cz
web:      www.euroben.cz
e-Shop: shop.happydog.cz