Made in Germany
CZ SK

EUROBEN - krmivo pro psy  

Podpora  

Aktuality

Upozornění - distribuce v prosinci

6.12.2016

Vážení zákazníci,

upozorňujeme, že v předvánočním čase Vám nemůžeme garantovat dodávku objednaného zboží do 24 hodin, na kterou jste u nás zvyklí. Vzhledem k hektickému přetížení kurýrních společností se Vaše objednávky mohou poněkud zpozdit a dodací lhůta může být podstatně delší (více než dva dny). No a v posledním předvánočním týdnu budou kurýři opět tradičně kolabovat.
Proto si objednejte krmiva pro své miláčky včas a nenechávejte to až na poslední chvíli. My v importním skladu a v Happy Shop-u fungujeme před Vánocemi normálně, i závozy naší vlastní dopravou (výluka pouze mezi svátky), ale kurýrní dopravci již tradičně nebudou stíhat.


Přerušení expedice zboží mezi svátky - Česká republika

Oznamujeme současně, že vzhledem k čerpání celofiremní dovolené bude přerušena expedice zboží ve dnech 26.12.2016 - 3.1.2017.

Poslední kusové zásilky pro rozvoz kyrýrním přepravcem budeme expedovat v pátek 23.12.2016.
Objednávky, které nám budou doručeny do pátku 23.12. nejpozději do 12:00 hod, zpracujeme téhož dne a zásilky předáme kurýrnímu přepravci ještě v pátek 23.12.2016.
Ostatní objednávky přijaté po tomto termínu, t.j. dne 23.12. po 12:00 hodině a v následujících dnech od 24.12.2016 až do 2.1.2017 budeme expedovat až dne 3.1.2017.

Děkujeme za pochopení a předem děkujeme za Vaše včasné objednávky.

Přejeme Vám hodně pohody a minimum stresů v adventním čase, no hlavně pevné zdraví celé smečce! Přejeme Vám také pohodové Vánoce a hlavně, buďte Happy!

Váš tým HAPPY DOG / HAPPY CAT / EUROBEN

----------------------------------

 

Zahájení distribuce v Čechách a na Slovensku

1.6.2016

Vážení zákazníci,
s radostí oznamujeme všem, že začátkem června uvádíme do distribuce také krmiva naší vlastní značky EUROBEN. Exklusivně pro Vás! Pouze pro české a slovenské chovatele.

Právě skončil světový veletrh INTERZOO 2016 a na trh krmiv přichází hodně nových a inovovaných produktů. A právě v tomto termínu přicházíme i my s našimi novými krmivy EUROBEN. Nejedná se přitom o žádnou produkci pro „východní Evropu“, nebo o produkci „Made in EU“ pro supermarkety. I s touto naší vlastní značkou Vám přinášíme poctivou bavorskou kvalitu „Made in Germany“ od nezávislé bavorské firmy Interquell GmbH, na kterou jste u nás již zvyklí a kterou od nás očekáváte.

Věříme, že i tato nová krmiva EUROBEN uspokojí Vaše vysoké požadavky na kvalitu a že si je oblíbíte, stejně jako jste si oblíbili poctivá krmiva Happy Dog.

Krmte zdravě, krmte rozumně!

Váš EUROBEN tým

 

Výhradní distributor krmiv EUROBEN v České republice a na Slovensku:

EUROBEN, s.r.o.
Slavojova 579/9
128 00 Praha 2 - Nusle
Česká republika

mobil:    +420 737 245661
e-mail:   info@euroben.cz
web:      www.euroben.cz
e-Shop: shop.happydog.cz