Made in Germany
CZ SK
EUROBEN - krmivo pro psy  
Podpora  
Chovatelé

EUROBEN a HAPPY DOG - atraktivní program pro chovatele

EUROBEN, s.r.o. je zkušená obchodní firma s již téměř 20-ti letou tradicí a zkušenostmi, propagující zdravou moderní výživu zvířat a prosazující poctivou špičkovou bavorskou kvalitu krmiv. Na podporu všech aktivních a profesionálních chovatelů psů přinášíme náš vlastní atraktivní a cenově výhodný chovatelský program. Naše společnost je připravena splnit chovatelům i ta nejnáročnější přání v oblasti moderní výživy zvířat.

V popředí našeho zájmu je optimální zdraví, životní pohoda, bezproblémová reprodukce a dlouhověkost chovných zvířat a také výkonnost a vytrvalost pracovních a sportovních zvířat. Proto, nad rámec běžných obchodních aktivit, poskytujeme našim chovatelům rovněž kvalifikované veterinární dietetické poradenství.

Zaregistrovat se u nás můžete zde.

Registrovaným chovatelům nabízíme:

 

Registrovaní chovatelé nakupují u nás a u našich vybraných velkoobchodních partnerů za zvýhodněné chovatelské ceny. Naši významní zákazníci mají navíc výhodu individuálně dohodnuté množstevní slevy. Tímto naším programem jsou pak tato profesionální krmiva cenově dostupná všem našim chovatelům. I těm, kteří chov psů neprovozují na profesionální bázi, ale jen jako hobby nebo z lásky ke psům.

S kmivy HAPPY DOG® a EUROBEN® přinášíme na český trh krmiv v segmentu vyšší kvalitativní třídy velmi zajímavý a vynikající poměr kvalita : cena : užitková hodnota.

Naši „HAPPY“ chovatelé dostávají ke každému odchovanému štěněti, které odchází ke svému novému majiteli, atraktivní startovací chovatelský balíček zdarma*. V tomto balíčku nový majitel štěněte dostává 1 kg krmiva HAPPY DOG® SUPREME YOUNG (majitel malého plemene do 10 kg získá 4 ks vzorků krmiva), které jeho štěně v době odběru právě konzumuje. Ke správnému dávkování v balíčku naleznete plastovou odměrku na krmivo. Pro základní orientaci v produktové a cenové džungli na českém trhu krmiv zde nový majitel najde i aktuální ceník krmiv HAPPY DOG® a EUROBEN® s orientační maloobchodní cenou.
* Za každý startovací balíček zdarma bude účtována symbolická částka 1,- Kč.

Všichni noví majitelé štěňat, kteří si pořídili štěně z „HAPPY“ chovatelské stanice, můžou u nás po celou dobu odchovu štěňat až do jejich dospělosti nakupovat krmiva HAPPY DOG® a EUROBEN® za zvýhodněné chovatelské ceny. Tímto naším programem podporujeme opravdu kvalitní výživu po dobu odchovu a dospívání štěňat u nových majitelů tak, aby se naplno mohly rozvinout genetické vlohy zděděné po kvalitních rodičích a štěňata se mohla stát typickým představitelem svého plemena a v dospělosti se případně mohla aktivně zapojit do chovu.

I Vy se můžete stát naším reklamním partnerem! Pokud jste spokojení se špičkovou kvalitou bavorských krmiv, můžete reklamně propagovat značku HAPPY DOG® a EUROBEN®. Spolupráce s námi se Vám opravdu vyplatí! Pro více informací klikněte sem.

Našim „HAPPY“ chovatelským stanicím a významným zákazníkům poskytujeme také bezplatnou veterinární poradenskou službu. S Vašimi problémy z oblasti zdravé výživy a dietetiky psů Vám poradí a Vaše otázky zodpoví MVDr. Juraj Benčík, veterinář s vlastní chovatelskou praxí, případně spolupracující specializované veterinární pracoviště.

Našim „HAPPY" chovatelským stanicím, významným zákazníkům, ale i začínajícím chovatelům poskytujeme také odborné chovatelské poradenství. Jsme odborně schopni a připraveni pomoci Vám s řešením Vašich problémů s chovem psů.

Na český trh dodáváme kompletní sortiment krmiv HAPPY DOG® a EUROBEN® od renomovaného bavorského výrobce, včetně velmi specifického doplňkového sortimentu, který u jiných dodavatelů málokdy najdete. V našem případě se ale nejedná o žádné produkty určené pro trh Východní Evropy a ani o žádná „pochybná“ chovatelská balení za podezřele nízké ceny. My Vám dodáme vždy POCTIVÝ BAVORSKÝ ORIGINÁL, originálně balený v Bavorsku. A vždy s českým textem nebo etiketou, v souladu s legislativou. Od nás dostanete stejný originál, jaký mají k dispozici všichni ostatních chovatelé v celé Evropě. Na nás se můžete spolehnout! My si s Vaší důvěrou nezahráváme. Kvalitní výživu Vašich psů bereme opravdu vážně!

V březnu 2006 jsme rozšířili naší nabídku pro chovatele – profesionály a přinesli jsme na český trh tato skvělá bavorská krmiva i v ekonomických chovatelských 20 kg baleních označených PROFI-LINE. Již samotný název této produktové řady mluví za vše! Tyto HAPPY DOG® produkty jsou zhotoveny podle požadavků a potřeb chovatelské praxe a jsou určeny právě profesionálním chovatelům a jsou přímo u výrobce v Německu originálně baleny do 20 kg papírových pytlů, které se pak liší samolepící etiketou, podle konkrétně zabaleného krmiva.

V červnu 2016 jsme rozšířili naší nabídku pro chovatele - profesionály a přinesli jsme na český trh poctivá bavorská krmiva EUROBEN® v chovatelských 20 kg baleních. Již samotný název této značky krmiv mluví za vše! Jedná se o naši privátní značku krmiv, vyráběnou "u Happy Dogu" exkluzivně pro Vás. Pouze pro chovatele z Čech a Slovenska. Receptury krmiv jsou připraveny podle našich požadavků a potřeb chovatelské praxe a jsou určeny právě profesionálním chovatelům. Nejedná se ale o žádnou produkci made in EU, určenou pro Střední a Východní Evropu. Naše krmiva EUROBEN® jsou vyráběna přímo v Bavorsku, na těch samých výrobních linkách, kde se vyrábí i krmiva HAPPY DOG® a zde jsou i originálně balena do 20 kg PE pytlů. Krmiva mají vlastní, nezaměnitelné a atraktivní originální obaly. Více informací o jednotlivých krmivech EUROBEN® najdete zde.

Jsme přímým a výhradním dovozcem krmiv HAPPY DOG®, HAPPY CAT® a EUROBEN® do České republiky a na Slovensko a tak náš „HAPPY“ chovatel dostává své krmivo vždy čerstvé a přímo z importního skladu bez dalšího zbytečného meziskladování.

Chovatelům dodáváme krmiva až do domu, nebo na zadanou adresu po celém území České republiky naší vlastní dopravou v rámci rozvozové trasy, anebo expresním kurýrním přepravcem. Aktuální obchodní podmínky a informace od jakých částek neúčtujeme přepravné, najdete na stránkách našeho internetového obchodu HAPPY SHOP.

 

Naše společnost provozuje vlastní internetový obchod HAPPY SHOP na samostatných webových stránkách. V něm můžou registrovaní „HAPPY“ chovatelé, koncoví zákazníci, ale i obchodníci on-line nakupovat v pohodlí svého domova nebo pracoviště. Každý měsíc zde pro zákazníky přinášíme zajímavé produktové a dárkové zvláštní nabídky, které se určitě vyplatí sledovat a využívat!

Zaregistrovat se u nás můžete zde.

Krmte zdravě, krmte rozumně!
Váš EUROBEN a HAPPY DOG tým.